PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11131}

Spóźniony bohater

Too Late the Hero
6,7 434
oceny
6,7 10 1 434
Spóźniony bohater
powrót do forum filmu Spóźniony bohater

Dobry film

ocenił(a) film na 7

Oglądałem wczoraj na "Ale kino!" i szczerze powiem, że mi się podobał. Ciekawa fabuła, gra aktorów. Niektóre sceny trochę tandetne, ale ogólnie dobry film.

ocenił(a) film na 9
Jessie

Dobry i trochę niedoceniany film. Caine zawsze był mistrzem.

ocenił(a) film na 8
Jessie

Zgadzam się z autorem tematu - dobry film wojenny 7-8/10. Aktorstwo na wysokim poziomie i akcja trzymająca w napięciu do ostatniej minuty filmu. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu na obejrzenie. POLECAM.

ocenił(a) film na 4
gagarin77

Goebells pewnie powiedziałby, że doskonały propagandowo. Według mojej miary film przeciętny, ot wyrobnictwo. Idą, idą, idą, Caine strzela do Japończyków, Japończycy do Caine'a, i generalnie nic z tego nie wynika. Trochę ratuje go dość dobra końcówka, gdzie mamy już pewne dylematy (nawet fajny wygibas wyszedł), ale jeśli spojrzymy na nią od strony akcji, to ta akcja jakaś taka jakby się dzieciaki bawiły żołnierzykami.

Aktorstwo dobre, to fakt. Ale trzeba lubić Caine'a. A brzydki był, więc go nie lubię. Lepszy Fonda z wąsem, ale jego mało.

Piotrek4

jak można wypisywac takie GŁUPOTY? ‬dorosłeś już?

ocenił(a) film na 4
kotbury

Dorosły kotbury (chyba koteczek) wyjaśnił właśnie czytelnikom dlaczego i gdzie nie mam racji i uargumentował dlaczego to dobry film.

To się nazywa dojrzałe zachowanie. Lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones