PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

W pewnym momencie miałem ochotę znaleźć się na tej pustyni i wraz z bohaterami tańczyć,
pić "niekończącą się wodę" i zbudować samolot... Niestety nie o to w tym filmie chodziło.
Walka o życie nie przekonuje. Film jest nudny i strasznie nierealistyczny. Naciągane 4/10.

ocenił(a) film na 7
Dewan

A co chcesz ? Filmy nie muszą być realistyczne zresztą obejrzyj pierwowzór . Też nierealistyczny . Bez tego
nie było by filmu ...

Bzzommbo

Nie obchodzi mnie pierwowzór, bo nikt nie musiał się całkowicie wzorować na danym filmie. "A co chcesz?" - napisałem czego nie chcę, więc niech Ci to wystarczy.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Dobra . Krótka odpowiedź ! F.I.L.M N.I.E M.U.S.I. B.Y.Ć R.E.A.L.I.S.T.Y.C.Z.N.Y !!!

Bzzommbo

Nie musi też być bajką. Nie myśl, że jak napiszesz tekst, używając Caps Locka to wzmocnisz jakoś swoją jakże "inteligentną" wypowiedź.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Bez tego nie było by filmu .

Bzzommbo

To Twoje zdanie.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Jest takie coś co nazywa się fabuła . Film ma bardzo prostą fabułę : bohaterzy lecą samolotem i następuje wypadek.Bohaterzy muszą się wydostać zbudowanym samolotem . To jest tylko film . Jeśli chcesz coś realistycznego to rusz za przeproszeniem dupę , wyjdź na dwór i oddychaj świeżym powietrzem i ciesz się realistycznością .

Bzzommbo

Idąc twoim tokiem myślenia, stwierdzam że nawet jakby jakaś księżniczka czy ufoludek wyskoczył z tego samolotu, to byś stwierdził " To jest dobre ,bo nierealistyczne !" ...bohaterowie budują statek kosmiczny z piasku - Twoja reakcja " Super, ja tak nie mogę , a oni mogą ." Ja oczekiwałem od tego filmu pewnego realizmu, jakieś walki o przetrwanie, a nie tańców.

ocenił(a) film na 7
Dewan

Oni nie budowali samolotu z piasku tylko z części z poprzedniego samolotu . Chociaż tak piszę , to uważam , że to jest nierealistyczne by facet który buduje samolociki zdalnie sterowane mógłby zrobić samolot , ale uważam też , że film nie musi być całkowicie realistyczny.

Dewan

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones