PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

Polecam obejrzeć film po wypaleniu jakiegos zielska. Nocna scena na pustyni kiedy id porozmawiac z 'nomadami" rozpieprzyła mnie na kawałki. Muzyka Massive Attack ... świetny klimat. polecam .. ale tylko z jakims dopalaczem ;)

slaine_2

wlasnie zasiadam, bania tez spoko jest, wiec mam nadzieje ze sie nie mylisz co do tego filmu, pozdro

404

mial racje jak na bani to sie w miare spoko ogladalo, choc niekiedy chcialem zeby sie cos wiecej dzialo

użytkownik usunięty
slaine_2

Jak chcesz zostać narkomanem to twoj problem i nienamawiaj na to innych , chodź moge sie założyć że tak dla picu to napisałeś żeby inni cie zauważyli bo pewnie nawet niewiesz jak twoje zielsko wygląda :P

ocenił(a) film na 7

Z Twojej wypowiedzi wynika ze to wlasnie TY nie masz zielonego pojecia o czym piszesz. A zielsko widziales jak Ci pani na religii pokazala zdjecie z komentarzem ze kazdy kto pali to narkoman, zalosne..

SiD_5

Może nie od razu narkoman, ale idiota owszem. Po każdym skręcie coraz większy... ;)

spokowap

Glupis.....................................


Kingsajz

dokładnie kto pali ma problemy ze swoim mózgiem i namawia do tego innych. ja w życiu nawet do ust tego nie wziąłemi nie zamierzam. znam takich co to palą i jakie maja "zawiechy" powodzenia od tego sie zaczyna. a nie lepiej iść do kina lub sobie wypić niż wydawac siano na zielsko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones