PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

Jak zwykle w takich produkcjach zakończenie to słodka bajka. Takie naiwne sceny psują cały film.

ocenił(a) film na 4
Maciors

Tu nie chodzi o zakonczenie , cały film jest beznadziejny. Gra aktorska pilota aż woła o pomste do nieba a dialogi jakby dziecko pisało.Zakonczenie to tylko wisienka na gówniany torcik którym jest film

ocenił(a) film na 7
kodzo666

Projektant modeli dobrze zagrał.

Maciors

"Jak zwykle w takich produkcjach zakończenie to słodka bajka. Takie naiwne sceny psują cały film."

A jakie zakończenie Ty byś Mistrzu proponował??? Może żeby w skałę pier...neli?

Ania Komarek

A tak na serio, to nie było przecież aż tak źle jak na Hollywood.
Myślę, że można było by końcówkę skopać na milion gorszych sposobów.

użytkownik usunięty
Maciors

Oglądałem kątem oka ten film, ale nie udało mi się zauważyć, w jaki sposób złożyli na pustyni ten samolot...Czy użyli jakiejś prowizorycznej zaprawy złożonej z piasku i śliny ?

ocenił(a) film na 8

Nie, po prostu go przebudowali. Mieli wszystko co potrzebne, światła, agregat, elektronarzędzia, rusztowania, pasy, wyciągarki i kolesia który projektował samoloty. Taki zbieg okoliczności.

użytkownik usunięty
kajttek

Ok, a jak wytłumaczyć to, że samolot wzbija się w powietrze sunąc po pustynnej nawierzchni ? Za bardzo się na tym nie znam, ale wydaje mi się, że taka maszyna musi osiągnąć określoną prędkość...

ocenił(a) film na 8

jeżeli ma odpowiedni duże koła, to nie zapadną się w piasku. przecież rozpędza się na jakimś tma odcinku. Wcześniej było ujecie jak koleś to wyliczył i stwierdził że samolot nie zdąży sie rozpędzić, ale spadając ze skarpy nabierze juz wystarczającej prędkości by siła nośna go podniosła.
Ogółem wiadomo ze ich szanse były tak naprawdę równe prawie zeru, ale to jest film ;) Powiem tak, mało jest realne by udało się tkaie coś naprawdę, ale możliwe ;)

ocenił(a) film na 7
kajttek

Przepraszam , że się tutaj wtrącę . Nie wiem czy uważnie oglądałeś ten film .
Było widać jak samolot jechał po twardej powierzchni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones