PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

8/10

ocenił(a) film na 7

Ciekawy i wciągający film, mi tam się zdecydowanie podobał, nie rozumiem tej małej oceny, no ale o gustach się nie dyskutuje. Moja ocena 8/10 , no i plus za soundtrack :)

ocenił(a) film na 9
Razooor

Film bardzo klimatyczny... w sam raz na odprężenie się we wtorkowy wieczór. Jedyną złą rzeczą jaką mogę zarzucić temu filmowi to przewidywalność... gdy tylko usłyszałem, że mają jedyne 5 prób na odpalenie silnika, byłem przekonany, że dopiero za ostatnim uda się go uruchomić. Mimo to nie uważam czasu poświęconego na jego obejrzenie za stracony.

ocenił(a) film na 3
Razooor

Ja od wrotnie nie rozumiem dlaczego ten film ma tak wysoką ocenę, przecież to było SŁABE, a naprawdę nastawiałem się pozytywnie. Dialogi od czapy, emocji jak na lekarstwo, a dokręcenie dodatkowych wstawek obrazujących co autor miał na myśli, przykład,"Będę szedł w nocy" - cyk 3 sek. scena kolo idzie w nocy, ŻENADA. Film nie pozostawił nic domysłom, był przewidywalny w stopniu niedopuszczalnym. Niebezpieczna burza z piorunami trwała jeden piorun, what?? Na koniec załamały mnie pokazy zdjęć z dopisanymi dalszymi historiami bohaterów filmu - DOBIJCIE.
Na plus: Burza piaskowa, nocna strzelanina.
Awansem 3/10 bo być może 15 minutowe reklamy na Polsacie nie pozwoliły wczuć się w wątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones