PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127846}

Lot Feniksa

Flight of the Phoenix
6,5 18 169
ocen
6,5 10 1 18169
Lot Feniksa
powrót do forum filmu Lot Feniksa

4/10

ocenił(a) film na 4

Zważywszy na te wszystkie nazwiska spodziewałem się czegoś więcej, a szczególnie tragizmu. Ode mnie 4/10 bo jakoś udało mi się obejrzeć ale momentami na siłę.

użytkownik usunięty
pachomir

A ja nie spodziewałem się niczego. Zwłaszcza, że kiedy oglądałem ten film, to z tego towarzystwa szerzej znany był jedynie Dennis Quaid. Noooo, i może Ribisi po roli w "Szeregowcu Ryanie". Jak sobie przypomniałem, że w tym filmie gra Hugh to chciałem podnieść ocenę. Ale się powstrzymałem :-)).

Hugh to palant, nie mogę go zniesc, ale Miranda Otto jest super i Ribisi też jest fajny. Film ujdzie w dużym tłoku :P 4/10

seamus

Dlaczego Lurie to palant?

seamus

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

ocenił(a) film na 6
pachomir

Mnie się nie udało bo na innym kanale leciał film który mnie bardziej zaciekawił - Ojcowie nasi. Przełaczyłem i tak już zostało. W każdym razie początek przypominał mi Alive - Dramat w Andach, tyle że na pustyni. Co było dalej nie wiem, ale kiedyś obejżę i ocenię.

Rahabiel

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

pachomir

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie musisz sie tym chwalić? współczuję ci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones